Twój pomysł
- nasze wspólne dzieło

Stawiamy na prostotę, użyteczność i piękno projektu. Stosujemy nietypowe rozwiązania, aby zapewnić niepowtarzalny odbiór. Staramy się maksymalnie upraszczać nasze pomysły, aby rozwiązywały realne potrzeby użytkowników.

Kreujemy serwisy www, strony mobilne, e-commerce, blogi, szablony allegro. Tworzymy kampanie e-marketingowe. Robimy audyty dostępności, użyteczności i technicznej poprawności stron internetowych. Mamy pomysły i patrzymy na Twój serwis oczami potencjalnego użytkownika lub klienta.

Przy tworzeniu narzędzi wykorzystujemy najnowsze standardy HTML5 i CSS3. Nieobca jest nam technika Responsive Web Design i tworzenie na urządzenia mobilne. Lubimy Wordpressa, Prestashop, Drupala. Potrafimy zintegrować Twój serwis z narzędziami takimi jak Google Analytics, Google AdSense, Google Adwords czy na przykład UserReport.

PLAN

Pierwszym etapem tworzenia nowego projektu jest uzgodnienie koncepcji rozwiązania. Gromadzimy informacje i pomysły. Na tym etapie możesz spodziewać się ogólnego zarysu prototypu Twojego serwisu. Stanowi to punkt wyjścia do następnych etapów, które mogą cały czas się zmieniać.

PROJEKT

Jeśli wstępna koncepcja zostanie zaakceptowana, przystępujemy do działania. Projekt dzielony jest na małe części nad którymi pracują równolegle ux designer, grafik i web developer. Wszystkie kolejne części układane są w układankę po akceptacji klienta.

DZIEŁO

Kiedy projekt jest skończony, możemy nadal otoczać go opieką. Każdy projekt żyje dzięki ciągłym zmianom. Aby dostosować go do użytkownika, robimy testy i pytamy jak sobie radzą z naszym rozwiązaniem. Analizujemy i doprowadzamy do perfekcji.